{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
star star star star star
İndir
401
İtalyan Yaka Gömlek Modelleri

Gömleklerin en dikkat çeken yeri yaka kısmıdır. Bu yüzden bazı gömlekler yaka türüne göre birbirinden ayrılır ve buna göre adlandırılır. Erkek İtalyan yaka gömlek modelleri de yaka tasarımı ile öne çıkan ve erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

Resmi görünüm ve klasik stil söz konusu ise ilk başvuracağınız gömlek modeli İtalyan yaka erkek gömlek modelleridir. Bu kategoride sizleri birbirinden çeşitli tasarımlarıyla D’S damat İtalyan yaka gömlek modelleri bekliyor. Kombininizin şıklığı her zaman seçeceğiniz gömlek modeline bağlıdır. Gömlek seçerken doğru kalıp ve doğru yakayı belirlediğinizde tarzınızda da istediğiniz şık görünümü yakalayabilirsiniz. Henüz İtalyan yaka gömlek çeşitleri ile tanışmadıysanız şıklığı bir üst seviyeye çıkarmak için gardırobunuzda bu gömleklere de yer açmalısınız!

İtalyan Yaka Nedir?

İki yaka arasının daha açık olduğu, yaka kısımlarının uçlarının sivri ve biraz daha geniş yayıldığı yaka türüdür. Modern ve zarif bir görünüm sunan bu yaka türü klasik tarzda yaygın olarak tercih edilir. Bu gömleklerde kravatlı kullanımlarda kravat bağlama şekli çift düğüm şeklinde kullanılırsa daha iyi olur.

İtalyan Yaka Gömleklerin Özellikleri Nelerdir?

  • Zamansız tasarımları sayesinde her sezon kullanılabilir. Modası asla geçmeyecek bir gömlek türüdür.
  • İş stili ve resmi ortamlar için en iyi gömlek kravat kombinasyonu İtalyan yaka gömlekler ile yapılandır.
  • Klasik erkek gömlekleri arasında gösterilen İtalyan yaka gömlekler, tam İtalyan ve yarım İtalyan yaka olarak da ikiye ayrılır. 
  • Tam İtalyan yaka gömlekler sivri ve büyük yaka tipine sahiptir. Yarım İtalyan yaka modeller küçük ve sivri olmayan yaka tipleri ile dikkat çeker. 

İtalyan Yaka Gömlekler ile Yapılacak Kombinler

Erkek gömlek modelleri görünüm olarak her ne kadar birbirine benzer olsa da yaka modelinin tasarımına göre farklı bir stil oluşturabiliyor. İtalyan yaka gömlekler bu anlamda klasik stili besleyen gömlek modelleri arasında yer alıyor. 

D’S damat İtalyan yaka gömlek modelleri düz renk tasarımları ve desenli modelleri ile sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Düz renk İtalyan yaka ve çizgili modelleri takım elbiseler ile birlikte kombinlerken, desenli ve renkli modelleri daha casual bir stil oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Slim fit İtalyan yaka kesim gömlekler business casual kombinlerin aranan parçası oluyor. Burada küçük bir ayrıntıyı da belirtmeden geçmeyelim. Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz yüzünüzün daha ön planda olmaması için bu gömlek modeline kombinlerinizde yer vermemenizi öneririz. Yaka tasarımı birbirine yakın olan modelleri tercih edebilirsiniz. İnce uzun yüz yapısına daha uygun olan İtalyan yaka gömlekler kombinlerinizi de daha harika gösterecektir.

Gömlekte Doğru Yaka Modelini Seçtiğinizi Nasıl Anlarsınız?

Boyun ve yaka arasına iki parmağınız sığıyorsa gömlekte doğru yaka modelini seçtiniz demektir. Bir de yüz tipinize uygun yaka modelini seçerseniz doğru gömlek mükemmel kombin uyumunu yakaladınız demektir!

D’S damat Erkek İtalyan Yaka Gömlek Modellerinin Fiyatları

İş ve özel gün stili için en uygun gömlek modeli olan D’S damat İtalyan yaka gömlekler, özel kumaş yapıları ile rahat bir kullanım sunuyor. Düz ve desenli tasarımlara sahip modeller hem klasik tarza hem de casual tarza hitap ediyor. Kravat ile kullanımlarda daha şık bir görünüm yakalayacağınız İtalyan yaka gömlek modellerini avantajlı fiyatlarla almak için hemen alışverişe başlayın!

Devamını Oku Devamını Gizle
