{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Gömlekleri 3’ledik! 3 gömlek 199 TL !

Bu kampanya https://www.dsdamat.com/uc-gomlek-kampanya/ linkindeki ürünlerde geçerlidir. 9 Haziran - 15 Temmuz 2020 tarihleri arasında belirli gömleklerden tek seferde 3 adet ve üzeri alım yapılması durumunda fiyatı en uygun olan 3 adet gömlek için toplamda 199 TL fiyat uygulanır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Alışverişe Başla

Yeni Sezonda %30 İndirime ek Sepette %30

Bu kampanya dsdamat.com adresindeki smokin, ayakkabı ve aksesuar kategorisindeki ürünler hariç yeni sezon ürünlerinde geçerlidir. Bu kategorideki ürünlere tüm indirimlere ek sepette %30 indirim uygulanır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Alışverişe Başla

2 Polo Yaka T-shirt 119,90 TL

Bu kampanya https://www.dsdamat.com/t-shirt-kampanya/ linkindeki ürünlerde geçerlidir. 23-30 Haziran 2020 tarihleri arasında belirli t-shirtlerden tek seferde 2 adet alım yapılması durumunda fiyatı en uygun olan 2 adet t-shirt için toplamda 119,90 TL fiyat uygulanır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Alışverişe Başla