{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
star star star star star
İndir

Siparişin Online’dan Teslimatın Mağazadan!

D’S damat’tan Yeni Hizmet: “Kargom Mağazada”!

Mağazada geçirecek vaktiniz yoksa D’S damat alışverişlerinizi online mağazamızdan yapabilir, ürünlerinizi size en yakın D’S damat mağazalarından teslim alabilirsiniz.

Kargom Mağazada-Mağazadan Teslim Al Nedir? Nasıl Çalışır?

Alışverişlerinizi web sitemiz ve mobil uygulamamızı kullanarak yapabilir, sipariş adımlarında mağazadan teslim almak istiyorum seçeneğini işaretleyerek size en uygun mağazayı seçebilirsiniz. Böylece siparişiniz belirtmiş olduğunuz mağazaya gidecektir. Siparişiniz mağazaya ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz. Mağazadan teslim alınamayan siparişler adresinize kargolanmaz, belirlenen bekleme süresi sonrası depomuza iadeye gönderilir.

Mağazadan Teslimat Siparişlerinde Kargo Ücreti Olacak mı?

Hayır. Siparişinizi oluştururken mağazadan teslimat seçeneğini seçerseniz oluşturduğunuz siparişler için kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Siparişiniz Mağazaya Ne Zaman Ulaşır?

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra 5 iş günü içerisinde seçtiğiniz mağazaya ulaşır. Siparişiniz mağazaya ulaştığında müşteri hizmetlerimiz size bilgi verecektir. Siparişinizin durumunu “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.

Ürünlerin Mağazada Bekleme Süresi Nedir?

Siparişleriniz mağazamıza geldikten sonra 7 gün süreyle bekletilir. 7 gün içerisinde teslim alınmayan siparişler depoya geri gönderilecektir.

Mağazaya Gittiğinizde Ürününüzü Nasıl Teslim Alabilirsiniz?

Siparişinizi mağazamızdan sipariş numarası veya kimlik bilgileriniz ile alabilirsiniz.

Siparişinizi Sizin Dışınızda Başka Biri Alabilir mi?

Evet, sipariş numarası ve kimlik bilgilerinizi doğrulayarak alabilir.

Mağazada Ürün Değişimi Yapılabilir mi?

Mağazamızın stok durumuna göre aldığınız ürün eğer yeni sezon ise değişim yapabilirsiniz. Yeni sezon ürünlerde değişim; aynı ürünün farklı renkleri veya farklı bedenlerinde yapılabilmektedir. Outlet ve diğer ürünlerde mağazada değişim olmayacaktır.

Mağazada Ücret İadesi Olabilir mi? 

Siparişiniz ile ilgili yaşadığınız bir memnuniyetsizlik olursa süreç online alışverişlerdeki gibi olmaktadır. Yani mağazalarımızda ücret iadesi yapılmamaktadır. Para iadesi için ürünün depomuza geri gönderilmesi gerekmektedir. Ürün iadesi işlemlerini mağazalarımızdan değil kargonuzu ilgili kargo firmasına iade ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazada Ücretsiz Tadilat Yaptırılabilir mi?

 Mağazalarımızdan sadece takım elbise ve smokin alışverişlerinizde ücretsiz tadilat hizmetinden faydalanabilirsiniz.