{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
İndir

İLHAMINI KONFORDAN ALAN YENİ SEZON İLKBAHAR- YAZ KOLEKSİYONU

Formal ve Casual giyim arasındaki çizgilerin önlenemez silinişi ile eş zamanlı ortaya çıkan işlevsellik ihtiyacına cevap veren D’S damat İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonunda, rahatlık ön planda. Yeni normale adapte olmak için hafifleyen formlar ve doğal görünümlü kumaşlar yeni sezonun odak noktasını oluşturuyor.

BUSINESS: İş Stiline Biraz Konfor Katma Zamanı

Yeni yaşam tarzının modaya da yansıdığı şu günlerde iş ve ofis kombinleri için rahat ve dinamik bir koleksiyon sizleri bekliyor. Ev ve ofis yaşamının neredeyse iç içe geçtiği günümüzde, şıklıktan rahat giyime uzanan yeni sezon business stil parçaları sınırsız konfor sunması ile öne çıkıyor. Yeni nesil kumaşlar ile tasarladığımız kırışmayan, dayanıklı, rahat ve fonksiyonel parçalar bu sezona damgasını vuruyor.

CEREMONY: EN ÖZEL GÜNLERDE KUSURSUZ GÖRÜNÜN!

Kusursuz şıklığın tanımı D’S damat smokin takımlarla gerçek anlamını buluyor. Bir özel gün klasiği olan smokinler, her detayı ile ustaca hazırlanan bir terzilikle sizleri düğün, davet ve mezuniyet gibi en özel zamanlarda yalnız bırakmıyor. Yenilikçi kumaşların geleneksel şıklıkla buluştuğu D’S damat smokin takımlar, tamamlayıcı aksesuar seçenekleri ile de tarzınızı zenginleştiriyor.

S M A R T C A S U A L : GÜNÜN HER ANINA YAKIŞAN ANAHTAR PARÇALAR

D’S Casual koleksiyonu, eşsiz renkleri, modern kalıpları, yumuşak yapıları ve rahatlığı merkeze alan parçaları ile stilinize özgün bir hava katmaya geliyor. Her biri multifonksiyonel olan ayrıca klasik ve spor görünüm arasında bir köprü oluşturan smart casual parçalar alışılmışın dışına çıkmak için size bu sezon iyi bir fırsat tanıyor! 

YENİ SEZON YENİ STİL: Tek Ürünle Birden Çok Kombinasyon Avantajı

Tek tip giyimden sıkılanlara farklı kıyafetlerle kolayca kombinlenebilir bir koleksiyon… Şehrin karmaşasında kaybolmadan tarzınızla ön planda olacaksınız. Astarsız spor tek ceketler, yeni nesil beli lastikli bağcıklı pantolonlar, %100 pamuk vual gömlekler bu sezon en hafif ve yaratıcı kombinler için sizleri bekliyor.