{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
İndir
Dışarı çık, nefes al, sokakları arşınla, enerjini yüksek tut! Aurası güçlü, dinamizmi yüksek D’S Damat  Sonbahar/Kış koleksiyonu, takım oyununun en güçlü parçalarını, hafif kumaşlar ve yüksek modanın modern yüzüne adapte edilmiş bir terzilik anlayışıyla yeniden yorumluyor.

B U S I N E S S
Takım elbiselerin üniforma değil, ifade biçimi haline geldiği yenilikçi ofis stilleri

Özgür, kendine has, güçlü bir stilden korkmayan her erkeğin kendisi için bir şey bulabileceği bu seçki, modern stilesaslarının tamamını içinde barındırıyor.

C E R E M O N Y
Smokinlerin en güncel yorumları ile karşılaşacağınız Ceremony koleksiyonunda kalite unsuru ön planda. Keskin formlara sahip görünümler mendil, papyon ve ayakkabı detaylarıyla farklılaşıyor, ayrışıyor.

Smokinler kusursuz formlarını detaycı yaklaşım ve yenilikçi kumaşlara borçlular. Mezuniyet, düğün yada davetlerde sahne D'S Damat erkeğinin.

S M A R T C A S U A L
Geleneksel çizgiden uzak, genç ve dinamik bir profil çizen konforlu tasarımlar.

Profesyonel dünyada giyime endeksli kurallar değişiyor,casual stil etkisini artırıyor. Polo yaka tişörtler, bomber ceketlerve yumuşak dokulu gömlekler yüksek konfor sunuyor.

Formal ve casual arasında denge kuran dinamik stil oyunları.

Üzerinde fazla düşünülmemiş izlenimi veren, hem resmihem casual olabilen bir stil...Her şeyin dört dörtlük bir dengede olduğu tasarımlar, her detayıyla genç ve dinamik görünümler meydana getiriyor..