{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
star star star star star
İndir
403
Slim Fit Erkek Gömlek Modelleri

Slim Fit Gömlek Nedir?

Dar kesim gömlek olan slim fit kalıp gömlekler, orta kısım ve bel boyunca daralarak aşağıya doğru inen vücudu saran yapısı ile atletik vücut yapıları için mükemmel olan gömlek modelleridir. Kısacası dar kesim dar kalıp anlamına gelen slim fit gömlekler dinamik ve modern bir görünüm için en ideal gömlek modellerindendir.

En Tarz Slim Fit Gömlek Modelleri

Eğer vücudunuza oturan gömlekleri tercih ediyorsanız, D’S damat slim fit gömlek koleksiyonunu mutlaka incelemelisiniz. Beyaz, mavi, siyah ve daha fazlasını bu koleksiyonda bulabilirsiniz. Ofis stilinin vazgeçilmezlerinden slim fit gömlekler, koleksiyonda farklı renk ve desenlerde ürünlerle sizi bekliyor. Hafta sonu rahatlığı için de tercih edebileceğiniz slim fit gömlekler ile spor şık görünümü yakalayabilirsiniz. Hem şık hem konforlu erkek slim fit gömlek modelleri gardırobunuzun zamansız parçalarından olacak.

Slim Fit Gömlek Alırken Doğru Beden Ölçüsü Nasıl Seçilir?

Slim fit gömlek alırken seçtiğiniz ürünün sayfasında yer alan beden tablosunu inceleyebilirsiniz. Göğüs, bel ve etek ölçüsünü alarak doğru beden ölçünüzü bulabilirsiniz.

Göğüs ölçüsü: Mezurayı göğsünüzün en geniş noktasına yerleştirin ve göğüs çevrenizi ölçün.

Bel ölçüsü: Doğal bel çizginizi çevreleyecek şekilde mezurayı sıkmadan rahat bırakarak belinize sarın.

Etek ölçüsü: Vücudunuzun alt kısmının en geniş yerini bulun ve ölçün. Mezurayı yere paralel tutun.

Slim Fit Gömlek ile Kombininizi Tamamlayın

Slim fit ile yapacağınız en ideal kombinler ofis stili için oluşturacağınız smart casual kombinler olabilir. Chino pantolonlar ile slim fit gömlekleri günlük iş stilinizde kullanabilirsiniz. İş ve ofis kombinlerinde hem rahat hem şık bir görünüm elde etmek için slim fit gömlekler en mükemmel seçimdir.

Spor giyim tarzı için de tercih edilen bu gömlekler kot pantolonlar ile mükemmel bir uyum yakalar. Kot pantolon, blazer ceket ve spor ayakkabı ile slim fit gömlekleri kombinleyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bedene tam oturan bu gömlek modelleri takım elbise kombinleri için de biçilmiş kaftandır. Oldukça estetik bir görünüm sunan ve potluk, kabarma gibi durumları ortadan kaldıran slim fit gömlekler takım elbiselerin en iyi tamamlayıcı parçalarından biridir.

Slim Fit Gömlek Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vücut Yapısı: Dar kesim olan bu gömlek modelleri vücut şeklini aldığı için yapılı ve fit fizik yapısı olanlar için daha uygun olmaktadır.

Kumaş Kalitesi: Yine vücudu saran bir model olduğu için tüm gün rahat edeceğiniz kaliteli kumaşlardan yapılmış olmasına dikkat edilmelidir.

Yaka modeli: Gömlek yaka türleri de birbirinden farklı tasarımları ile tarzınızı belirleyen önemli bir detaydır. Kullanacağınız kombine göre yaka modelinizi de belirlerseniz tarzınızı daha kusursuz kılabilirsiniz. Ayrıca yüz tipinize göre de yaka seçiminizi belirleyebilirsiniz. Mesela uzun ve dar yüzler için daha geniş yaka tipi önerilirken, toparlak yüzler için sivri ve uzun yakalar öneriliyor.

Renk seçimi: Renk konusunda da yine yapacağınız kombinlere göre ve sık kullandığınız renkleri göze alarak seçim yapmalısınız. En sık kullanılan mavi slim fit gömleklere ve beyaz, siyah gibi renklere gardırobunuzda özel bir alan açmalısınız. Çünkü bu renkler her stilin en uyumlu tamamlayıcıları olarak kısa sürede kombinlerinizin vazgeçilmezlerinden olacak.

Devamını Oku Devamını Gizle
