MENÜ

+12 Taksit Fırsatı

Güvenli Ödeme

Teslimat ve Kargo

Önemli Bilgilendirme

Siparişlerinizi en güvenli şekilde sizlere ulaştırabilmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. “Önce sağlık” bilinciyle alınan tedbirler kapsamında; kısıtlı çalışma süreleri ve sokağa çıkma yasakları nedeniyle kargoya teslim süresi 10 – 14 güne uzayabilmektedir. yaşanabilecek olası aksaklıklardan dolayı özür diliyor, hoşgörünüzü temenni ediyoruz.

Sipariş Takibi

dsdamat.com alışveriş sitemize üye girişi yaptıktan sonra "Siparişlerim" bölümünden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz ortalama 7 iş günü içerisinde MNG kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde mağazadan tedarik edilen ürünlerde gecikme yaşayabilmekteyiz, bu durumda tarafınıza bilgi verilecektir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra mail adresinize gerekli bilgiler iletilecektir. MNG kargo bütün gönderileri 18:00 'da teslim aldığı için kargo takip numaranız ile ertesi günden itibaren siparişinizi takip edebilirsiniz. Aynı gün kontrol ettiğinizde paketiniz hareketsiz olarak görünecektir.

"Siparişlerim" sayfasında kargo takip numaranızın üzerine tıkladığınızda MNG kargo takip sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfadan kargo hareketlerini takip edebilirsiniz.

Kargo ile herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Müşteri Hizmetleri birimimizle irtibata geçebilirsiniz "0850 800 63 23"

Yurt içi her ile gönderim yapılmaktadır.

Yurt dışına gönderim yapılmaktadır. Sipariş için www.dsdamatshop.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.