{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
İndir

D’S damat Kart ile ayrıcalıklarla dolu dünyamıza hoş geldiniz.

D’S damat Kart’ınızla alışverişin ötesinde bir deneyim yaşarken, artan oranda indirimli alışveriş yaparak yeniliklerden ve fırsatlardan öncelikli olarak haberdar olmanın avantajını yaşarsınız. Konforunuza ve şıklığınıza yeni keyifler katacağını umduğumuz D’S damat Kart’ın sunduğu ayrıcalıkları aşağıda inceleyebilirsiniz. 

D’S DAMAT KART AYRICALIKLARI


365 Gün Ayrıcalık

Yeni sezon, sezon indirimi dönemi ayırt etmeksizin anında indirim sistemiyle yıl boyunca avantaj sağlar.

Artan İndirim Oranı

Alışveriş tutarınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst tipteki D’S damat Kart’a sahibi olabilirsiniz.

Yeni sezon ürünlerinde kart tipinize göre %40’a varan oranlarda indirim uygulanır.

%50 genel indirim ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde ekstra %10 indirim uygulanmaktadır.


Doğum Gününde Ayrıcalık

Doğum tarihinde yapılan alışverişlerde doğum gününe özel yeni sezon ürünlerinde %40 indirim, %50’ye kadar indirimli ürünlerde ise +%15 indirim uygular.

İlk Siz Haberdar Olun

Yeniliklerden, indirimlerden, etkinlik ve davetlerimizden, fırsatlardan öncelikli olarak sizi haberdar eder.

Kullanım Kolaylığı

Tek soruda sizi tanır, D’S damat Kart ayrıcalıklarını uygular.

D’S DAMAT KART’A NASIL SAHİP OLABİLİRİM?

Tek seferde net 1.500TL alışveriş yaptığınızda D’S damat Kart sahibi olabilirsiniz 

veya 

365 gün içinde toplam alışveriş tutarınız net 3.000TL‘ye ulaştığında da D’S damat Kart sahibi olabilirsiniz. Alışverişinize ek olarak D’S damat Kart programı üyelik sözleşmemizi kabul etmenize istinaden kartınız tanımlanır.

D’S DAMAT KART İNDİRİM ORANI NASIL BELİRLENİR?

D’S damat Mağazaları’ndan yapacağınız alışverişlerinizde aşağıdaki indirim oranlarıyla alışveriş imkanı sunan kart tipine sahip olabilirsiniz.

Silver Card

Tek seferde 1.500TL 'lik ilk alışverişinizde veya 365 gün içinde toplam alışveriş tutarınız net 3.000TL ‘ye ulaştığında Silver Card sahibi olursunuz. 1.500 TL – 2.999 TL arasındaki yeni sezon alışverişlerinizde %20 indirim, %50 ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde +%10 indirim uygulanmaktadır. Toplam alışveriş tutarınız 3.000TL’ye ulaştığında bir üst kart tipine ulaşırsınız.

Gold Card

Silver Card’ınız ile toplam alışveriş tutarınız 3.000TL’ye ulaştığında Gold Card sahibi olursunuz.3.000 TL – 4.999 TL arasındaki yeni sezon alışverişlerinizde %25 indirim, %50 ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde +%10 indirim uygulanmaktadır. Toplam alışveriş tutarınız 5.000TL’ye ulaştığında bir üst kart tipine ulaşırsınız.

Platinium Card

Gold Card’ınız ile toplam alışveriş tutarınız 5.000TL’ye ulaştığında Platinium Card sahibi olursunuz.5.000 TL - 9.999 TL arasındaki yeni sezon alışverişlerinizde %30 indirim, %50 ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde + %15 indirim uygulanmaktadır. Toplam alışveriş tutarınız 10.000TL’ye ulaştığında bir üst kart tipine ulaşırsınız.

Black Card

Platinium Card’ınız ile toplam alışveriş tutarınız 10.000TL’ye ulaştığında Black Card sahibi olursunuz.10.000 TL ve üzerindeki yeni sezon alışverişlerinizde %40 indirim, %50 ve altındaki oranlarda indirimli ürünlerde + %15 indirim uygulanmaktadır.

D’S DAMAT KART TİPİMİN BİR SONRAKİ YIL DA DEVAM ETMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM?

Silver Card

Kartınız avantajlarından faydalanmaya devam edebilmeniz için için Silver Card sahibi olduğunuz alışverişinizi takip eden 2 takvim yılı içinde asgari 1 TL tutarında tekrar alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışveriş tutarınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst tipteki D’S damat Kart’a sahibi olabilirsiniz.

Gold Card

Kartınız avantajlarından 1 sonraki yıl da faydalanabilmeniz için Gold Card sahibi olduğunuz alışverişinizi takip eden 365 gün içinde asgari 3.000 TL tutarında tekrar alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışveriş tutarınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst tipteki D’S damat Kart’a sahibi olabilirsiniz.

Platinium Card

Kartınız avantajlarından 1 sonraki yıl da faydalanabilmeniz için Platinium Card sahibi olduğunuz alışverişinizi takip eden 365 gün içinde asgari 5.000 TL tutarında tekrar alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışveriş tutarınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst tipteki D’S damat Kart’a sahibi olabilirsiniz.

Black Card

Kartınız avantajlarından 1 sonraki yıl da faydalanabilmeniz için Black Card sahibi olduğunuz alışverişinizi takip eden 365 gün içinde asgari 10.000 TL tutarında tekrar alışveriş yapmanız gerekmektedir.

S.S.S.

D’S damat Mağazaları’nda geçerlidir, www.dsdamat.com ‘dan yapılan alışverişler kapsam dışındadır.

Outlet ürünlerde kart indirimi uygulanmaz ancak outlet ürün alışverişi toplam müşteri cirosuna eklenir.

Yalnızca bireysel müşteriler kart sahibi olabilir, firma adına kart sahibi olunamaz.

Hediye çeki (Gift Card) ve ürün iadesine istinaden düzenlenmiş olan gider pusulası ile yapılan alışverişler D’S damat Kart programına dahil değildir.

İndirim dönemi; kart sahibi olmaya hak kazandığınız alışverişinizi takip eden 365 günlük dönemdir.

D’S damat Kart kişiye özeldir. Başkası tarafından kullanılamaz veya devredilemez. D’S damat Kart’ı kullanan ile ödeme yapan aynı kişi olmak zorundadır.

D’S damat, tek taraflı olarak D’S damat Kart’ı iptal etme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Müşteri, bu taktirde D’S damat ‘tan herhangi bir talepte bulunamayacağını peşinen kabul etmiştir.