MENÜ

+12 Taksit Fırsatı

Evde Kal Türkiye

Güvenli Ödeme

İade Süreçleri


İnternet sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 60 (altmış)  gün içinde faturanız ile iade edebilirsiniz. İç giyim, Mayo, Smokin Grubu Ürünler , Kişiye Özel Ürünler, Aksesuar Setler ve Tüm Aksesuar grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan "İade Formu"nu doldurmanız gerekmektedir.

İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Faturası olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiğinin tespiti halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir.  Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, dsdamat.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.

3 Al 2 Öde kampanyasından yararlanılmış ise, kampanyalı üç ürünün de iade edilmesi zorunludur, kampanyalı üç üründen en az birinin iade edilmemesi durumunda iade edilmeyen ürün veya ürünlerin satış fiyatı toplam alışveriş tutarından mahsup edilir.

Kampanyalı ürün alımlarında iade talep edildiği takdirde, kampanya kapsamındaki bütün ürünlerin iade edilmesi zorunludur. Kampanyalı siparişlerde, kampanya bedeli sepette yer alan tüm ürünlere uygulandığı için, ürün bazlı iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Bütün ürünlerin iade edilmesi zorunludur.

Ürünü faturası ile birlikte karşı ödemeli olarak MNG kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

Kargo anlaşma kodu: 322060190

Ziya Gökalp Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 106/E Başakşehir-İstanbul

Alıcı Adı: Orkatek Teknoloji

İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. İade edilmek istenen ürünün bedeli yasal süre olan 10 işgünü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir. Taksitli yapılan işlemlerde bankalar tarafından geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılabilmektedir. D'S Damat bütün tutarı işlem yapılan karta iade eder.

Havale ile ödeme işlemi gerçekleştirildiyse tarafımıza Iban ve TC numarası iletmeniz gerekmektedir. Ücret iadeniz vereceğiniz Iban numarasına 10 işgünü içerisinde yansıtılacaktır. Bilgilerinizi [email protected] adresine mail yolu ile iletebilirsiniz.DUYURU

Değerli Müşterilerimiz;

www.dsdamat.com'dan verdiğiniz siparişlerin her biri hijyen koşulları çerçevesinde dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır. Pandemi süresi boyunca iade süremizi 60 güne çıkardık ve verdiğiniz tüm siparişlerde kargo ücretsiz olacaktır.