{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
star star star star star
İndir
26

Kuşak&Papyon&Mendil

Kuşak&Papyon&Mendil
Kuşak&Papyon&Mendil
filtre Filtreler (1)
2 Ürün İndirim Oranına Göre
Ds Damat Siyah Papyon - 8682445866964 | D'S Damat
Beden Ekle
STD
Ds Damat Siyah Papyon
199 TL
Ds Damat Siyah Papyon - 8682445865264 | D'S Damat
Beden Ekle
STD
Ds Damat Siyah Papyon
199 TL
Erkek Kuşak-Papyon-Mendil Modelleri

Klasik ve günlük giyimde daha şık ve özenli görünümün tamamlayıcıları hiç şüphesiz aksesuarlardır. Tarz sahibi birçok erkek giyiminde aksesuarlara yer vermektedir. Erkeklerde şıklık denilince de akla ilk gelen aksesuarlar kuşak, papyon ve mendildir. 

Şıklığı tamamlayan küçük detaylar olarak görülen bu ürünler, özel günlerde klasik giyimin en aranılan parçaları olur. Her tarza ve takım elbise modeline uygun papyon, kuşak ve mendili bu kategorimizden temin edebilirsiniz.

Erkek Aksesuarları Neler?

Kıyafetleri tamamlayan ve stili daha güçlü kılan aksesuarlar görünümünüze ufak bir dokunuşla bambaşka bir hava katabiliyor. Bu bazen smokinde bir papyon, bazen günlük giyimde ceket yakasında bir mendil olabiliyor. Kuşak kullanımı ise daha çok smokinlerde karşımıza çıkıyor. Smokin kemeri olarak da adlandırılan bu ürünler kuşak-papyon-mendil set şeklinde daha avantajlı olabiliyor. Kombinlerinize son dokunuşu yapacak en iyi aksesuarları D’S Damat kalitesi ile alarak tarzınızda fark yaratabilirsiniz.

Bu kategoride birbirinden renkli mendilleri ve papyon setlerini bulabilirsiniz.

Klasik Giyimin Olmazsa Olmaz Aksesuarı: Papyon

Papyon bir kombinin en dikkat çeken aksesuarlarından biridir. Klasik giyimde daha çok kendini gösteren papyonlar sokak modasında da son zamanlarda kullanılmaya başlanmasıyla dikkat çekmiştir. Davetlerin en şık aksesuarı olan papyon modelleri, kelebek şekilli tasarımları ile özgün bir stil oluşturmak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Bu kategoride siyah, bordo ve lacivert başta olmak üzere renkli papyon modelleri sizlere sunulmaktadır.

D’S Damat Papyon Ürün Özellikleri;

  • Papyon bağlamak gibi zahmetlere girmeden kolayca kullanabileceğiniz D’S Damat papyonlar klipsli yapısı ile hemen takılabilir.
  • Özel günlerinizde en iyi seçim çıtçıtlı veya klipsli papyon kullanımıdır. 
  • Özel gün dışında gömleklerinizle birlikte spor şık bir görünüm elde etmek veya tarzınıza farklı bir hava katmak isterseniz sokak modasının yeni aksesuarı olan renkli papyonları deneyebilirsiniz.

Smokinlerin Zarif Tamamlayıcısı: Kuşak 

Damat kuşağı veya Damatlık kuşağı olarak da bilinen kuşaklar, smokinlerle birlikte kullanılan kemerlerdir diyebiliriz. Smokini smokin yapan birlikte kullanılan aksesuarlarıdır. Smokinde kuşak kullanımı papyon ve ceket kısmının yaka detayında bulunan saten kısmı destekler. Bu açıdan papyon, kuşak ve tercih edilen mendil uyumlu bir görünüm sunmalıdır.

D’S Damat Kuşak Ürün Özellikleri;

  • Bele göre ayarlanan bir aparatı bulunan kuşaklar, yeleksiz Damatlık modelleri ile kullanılır.
  • D’S Damat kuşaklar papyon ve mendil ile birlikte uyumlu bir yapı sunan setler şeklindedir. 

Ceketlerin En Şık Aksesuarı: Yaka Mendili 

Takım elbiseler ile birlikte kullanılan mendiller hem klasik hem modern tarzın en önemli aksesuarlarındandır. Ceket yaka mendilleri her ne kadar küçük bir detay gibi görünse de bu ürünler, şık görünümün en önemli tamamlayıcılarındandır. Takım elbise stiline ayrı bir dinamizm katan mendiller eğer papyon veya kravat ile birlikte kullanılacaksa mutlaka benzer ve uyumlu renkte kullanılmasına dikkat edilmelidir.

D’S Damat Mendil Ürün Özellikleri;

  • Mendil kumaşlarımız %100 keten dokusu ile yumuşak bir his sunar. 
  • Erkek mendil modellerimiz birbirinden renkli desenleri ile en özel davetlerde görünümünüze şıklık katar.
  • Günlük kullanımda blazer ceketleri tamamlayan mendil vb. aksesuarlar görünümünüzü daha seçkin kılacaktır. 
  • Mendil modellerimiz üzerinde yer alan D’S logosu da stilinize dikkat çeken bir imza atar.

D’S Damat Kuşak-Papyon-Mendil Setler ile Smokininizin Eksiklerini Tamamlayın

Set şeklinde tek seferde tüm aksesuarları alabileceğiniz kuşak, papyon ve mendil setlerimiz Damatlık smokin ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde tamamlamanızı sağlıyor. Özel günlerin en aranılan bu aksesuarlarını D’S Damat kalitesi ile alarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Takım elbise kombinlerinize şık bir dokunuş katan D’S Damat aksesuarlarını uygun fiyatlarla alın, birçok ortamda tarzınızı en şık şekilde sergilemenin keyfini çıkarın!

Devamını Oku Devamını Gizle
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "8HS493210004D", "name": "Ds Damat Siyah Papyon", "price": 199, "brand": "DS DAMAT", "variant": "Siyah", "category": "PAPYON/BANT", "position": 1, "list": "erkek-kusak-papyon-mendil-modelleri", "dimension10" : "2022Y", "dimension11" : "%100 Polyester", "dimension12": "AKSESUARLAR | PAPYON/BANT", "dimension13": "", "dimension15": "8682445866964", "dimension16": " 199 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "2022Y", "dimension20": "STD", "dimension30": "168245" }, { "id": "8HS493210008D", "name": "Ds Damat Siyah Papyon", "price": 199, "brand": "DS DAMAT", "variant": "Siyah", "category": "PAPYON/BANT", "position": 2, "list": "erkek-kusak-papyon-mendil-modelleri", "dimension10" : "2022Y", "dimension11" : "%100 Polyester", "dimension12": "AKSESUARLAR | PAPYON/BANT", "dimension13": "", "dimension15": "8682445865264", "dimension16": " 199 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "2022Y", "dimension20": "STD", "dimension30": "162941" } ] }