{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
İndir
None

Konforlu görünmek deyince aklımıza ilk gelen şeyler örme kumaşlardan yapılan esnek ve rahat ürünler oluyor. Bunlardan da en çok karşımıza çıkan kuşkusuz sweatshirt’ler. Sokak modasında patlayıp özellikle aktif giyimin lüks moda markalarını ele geçirmesiyle yerini daha da sağlamlaştıran kapüşonlu modeller, takım elbise gibi klasik parçalarla da kombinlenerek ofis stili ve şıklık gibi sık kullandığımız kelimelerin algısını esnetiyor.

Bazıları için takım elbiseler resmi ve mesafeli gibi görünse de son dönemde dünyada olan gelişmelere de baktığımızda artık her türlü giyim şekli bir şekilde evrilerek eve, sosyal ortamlara ya da ofis hayatına adapte olabiliyor. Buna değişen hava şartlarını da dahil edebiliriz. Havaların ısınmasıyla genelde takım elbiseler gardırobun kullanılmayan taraflarına doğru ilerler. Oysa mevsime uygun, ince nefes alan, astarsız ve hafif takım elbiseleri farklı parçalarla kombinleyerek bu çekinceden kurtulabilirsiniz. Pantolon ve ceket olarak ayrı ayrı da tercih edip belki sadece ceketini kullanarak evinizden rahatlıkla görüntülü toplantılara katılabilirsiniz.

1 / 1