{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
None None None None

İster uzun süreli bayram tatili isterseniz kısa hafta sonu kaçamakları olsun, tatil bavulu hazırlamak incelik ister. Bir kere her şeyden önce sınırlı kapasite bir bavulla gidiyorsanız kararsız kaldığınız hiçbir kıyafeti yanınıza almamalısınız. Giyeceğiniz kombinleri önceden düşünüp bavula öyle yerleştirirseniz işiniz epey kolaylaşacaktır. Aksi takdirde hem fazla kıyafet götürmüş olursunuz hem de zaman kaybı yaşarsınız.

Bazıları için takım elbiseler resmi ve mesafeli gibi görünse de son dönemde dünyada olan gelişmelere de baktığımızda artık her türlü giyim şekli bir şekilde evrilerek eve, sosyal ortamlara ya da ofis hayatına adapte olabiliyor. Buna değişen hava şartlarını da dahil edebiliriz. Havaların ısınmasıyla genelde takım elbiseler gardırobun kullanılmayan taraflarına doğru ilerler. Oysa mevsime uygun, ince nefes alan, astarsız ve hafif takım elbiseleri farklı parçalarla kombinleyerek bu çekinceden kurtulabilirsiniz. Pantolon ve ceket olarak ayrı ayrı da tercih edip belki sadece ceketini kullanarak evinizden rahatlıkla görüntülü toplantılara katılabilirsiniz.

1 / 1