{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
İndir

Büyüksün Kasım Black Friday İndirimleri

Alışveriş yapmanın en keyifli olduğu döneme giriyoruz. Beklenen Black Friday dönemi “Büyüksün Kasım” mottosuyla bu yıl da D’S damat’ın dikkat çeken indirimlerini sizlerle buluşturuyor. Gardırobunu çok para harcamadan genişletmek isteyenler bu ay D’S damat indirimleri ile beğendiği ve ihtiyacı olan tüm ürünleri avantajlı fiyatlarla alıyor. Alışverişin en tasarruflu hali Black Friday’i tek bir günle sınırlamadan tüm aya yaydığımız bu indirim festivalini kaçırmayın!

Black Friday Nedir?

Ülkemizde ‘efsane Cuma’, ‘kara Cuma’ ve ‘muhteşem Cuma’ olarak da bilinen Black Friday, Amerika Birleşik Devletleri’ne özgü bir gün iken zamanla tüm dünyaya yayılan bir alışveriş geleneğine dönüşüyor. Kasım ayının son haftasına denk gelen bugün, Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma için kullanılıyor. Noel öncesi alışverişlerin yapılmaya başlandığı gün olması nedeniyle zamanla Kasım ayının son haftasındaki Cuma günü black friday olarak anılmaya başlanıyor. Bunun sebebi mağazaların bugüne özel kampanyalar düzenlemesi, dükkanların erken açılıp geç kapanması sonucu yoğun bir alışveriş çılgınlığının yaşanması, trafik vb. karmaşa bugünü akıllara Black Friday olarak kazıyor.

Hızlıca tüm dünyaya yayılan bu çılgınlık günümüzde artık her markanın indirim uyguladığı bir güne dönüşmüş durumdadır.

Black Friday Ne Zaman?

2021 yılı için Black Friday dönemi 26 Kasım Cuma’ya denk geliyor. Bugünden başlayan indirimler hafta sonunu da kapsayarak günlere yayılan bir indirim festivaline dönüşüyor.

Black Friday İndirimlerinde Sizi Neler Bekliyor?

Tüm koleksiyonlarda dikkat çeken indirimlerin göze çarptığı bu kampanya döneminde; triko kazaklar, mont ve kabanlar, gömlekler, aksesuarlar, ayakkabılar, takım elbiseler ve daha birçok üründe kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor. Günlük kombinlerin en konforlu ürünleri, ofis stilleri için en özel parçalar, şıklığından ödün vermek istemeyenler için dikkat çeken stiller ve kışlık aksesuarlar Black Friday döneminin tüm avantajlarını size sunuyor.

Daha Fazla İndirim Fırsatı Sunan Büyüksün Kasım’ı İyi Değerlendirin!

Daha fazla indirim, daha fazla kombin demek olan Büyüksün Kasım kampanyamızdan almayı düşünüp de ertelediğiniz tüm ürünleri fırsatlarımızı takip ederek alabilirsiniz. Oldukça dip ve rakipsiz fiyatlarla hazırlanan ürünlerimizi favorilerinize ekleyin, gardırobunuzu sezonun çok satanları ile güncelleyin.

D’S damat Black Friday İndirimleri Online’da Bir Başka!

Büyüksün Kasım fırsatlarında indirimlerle dolu bir dönem sizi bekliyor. Yılda bir kere olan bu indirim şölenini kaçırmamak için şimdiden hazırlıklara başlayın! Favori ürünlerinizi koltuğunuzun rahatlığında satın almak ve online alışverişin avantajları ile tasarruf etmek için D’S damat Black Friday fırsatlarını keşfedin.

Black Friday Ne Demek?

ABD’de Şükran Günü sonrası ilk Cuma günü Black Friday olarak anılır. Bugüne kara Cuma denmesinin sebebi Noel hazırlıklarının başlandığı alışverişlerin yoğun olduğu bir döneme girilmesidir. Zamanla bir alışveriş çılgınlığına dönen bugün mağazaların yaptığı kampanyalar sebebiyle mağazada yoğun kuyrukların oluşmasına sebep olmuş, yoğun trafik ve kalabalık black friday kavramını doğurmuştur.

Kara Cuma Nedir?

Kara Cuma, tüm dünyada Kasım ayının 4. Haftasına denk gelen Cuma günü başlar. Tüm dünyada küresel çapta bir alışveriş dönemi olan bugün farklı ülkelerde farklı isimlerle de anılmaktadır. İlk olarak ABD’de başlayan Kara Cuma, Noel alışveriş sezonunun başlaması sebebiyle bugüne özel indirimleri de beraberinde getirmiştir. İndirimlerle birlikte ortaya çıkan kalabalık hengame günlük hayatı olumsuz etkileyecek seviyelere geldiği için bugün daha sonraları Kara Cuma olarak anılmaya başlıyor.

Black Friday (Kara Cuma) Ne Zaman?

Yurt dışında Şükran günü sonrası ilk Cuma olan bugün, tüm dünya için de Kasım ayının 4. Haftasına denk gelen gün başlıyor. Ülkemizde bu yıl 26 Kasım 2021 Cuma günü olan Black friday indirimleri ve kampanyaları o hafta sonu ile birleşerek alışverişin keyfini artırıyor.

Black Friday İndirimleri Gerçek mi?

Çılgın indirimlerin sunulduğu Black Friday kampanya dönemi rakipler arası rekabeti de artırıyor. Fiyatları çekebilecekleri en dip fiyata çeken markalar gerçek indirimleri ile bu dönemde alışverişleri avantajlı hale getiriyor.

Kara Cuma Kaç Gün Sürüyor?

Black Friday indirimleri ülkemizde Kasım ayının son hafta sonunda başlıyor. Ve o hafta boyunca devam edebiliyor. Bazen markalar daha öncesinde de başlatarak bu dönemi uzun tutabiliyor.