{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
İndir

GARDIROBUNUZUN YENİ KONFOR ALANI

Konforlu görünmek deyince aklımıza ilk gelen şeyler örme kumaşlardan yapılan esnek ve rahat ürünler oluyor. Bunlardan da en çok karşımıza çıkan kuşkusuz sweatshirt’ler.

Sokak modasında patlayıp özellikle aktif giyimin lüks moda markalarını ele geçirmesiyle yerini daha da sağlamlaştıran kapüşonlu modeller, takım elbise gibi klasik parçalarla da kombinlenerek ofis stili ve şıklık gibi sık kullandığımız kelimelerin algısını esnetiyor.

Keşfet

Son zamanlardaki yeni yaşam şekilleri giyinme alışkanlıklarımıza da el atmış durumda. Zaten zor olan şehir ve iş hayatı şartlarını kimse daha da zorlaştırmak istemiyor. Hayatımızda kolaylık sağlamayan konforsuz hiçbir kıyafete yer yok. Özellikle uzaktan ya da evden çalışma sisteminin yayılıp kış mevsimin de kendini göstermesiyle farklı modelleri içine alan fonksiyonel örme ürünler daha da önem kazanıyor.

Keşfet

Evde ya da sosyal hayatınızda üzerinizden çıkarmayacağınız kapüşonlu ya da basic bir sweatshirt modeliyle üzerinize bir kaban ya da ceket giyerek çok rahatlıkla farklı lokasyonlarda bulunabilirsiniz.

Keşfet

Özellikle pastel bir tonu kullanarak kontrast yaratacağınız kombinler ön planda. Kış aylarında kabanlarla giyeceğiniz farklı kapüşonlu sweatshirt’ler katmanlı giyimin altını çiziyor.

Keşfet