MENÜ
 

+12 Taksit Fırsatı

 

t150 ve Üzeri Kargo Bedava

 

Ücretsiz İade ve Değişim

 

14 Gün Cayma Hakkı

ÜYELİK

Üye Olmak Ücretli Midir?

Hayır www.dsdamat.com sitesine üye olmak ücretsizdir.

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Hayır alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

 

TC vatandaşı değilim, dolayısıyla Tc Kimlik numaram yok. Ne yapmalıyım?

Yurtdışında yaşayanlar ya da Türkiye'de yaşayan yabancı uyruklu müşterilerimiz için TC kimlik numarası zorunlu olmamakla bereber, bu durumu açık ve net bir şekilde görülebilir olmalıdır. Yani, yurtdışında yaşayanları nteslimat adresleri, yurtiçinde yaşayan yabancı uyrukluların da isimleri yabancı kaynaklı olmalıdır. Bu şartlara uyan üyeler, sipariş verirken TC kimlik numarası yazılması gereken alana 00000000000 değerini girebilirler.TC Kimlik numarası girmemiş ya da yapılan kontrolde başkasına ait numara giren üyelerin siparişleri işleme alınmayıp bekletilmektedir.

 

TC kimlik numaramı yazmak zorunda mıyım?

29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete'de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. TC kimlik numaranız da dahil olmak üzere tüm üyelik bilgileriniz Gizlilik Bildirimi sayfamızda da taahhüt edildiği gibi 3. şahıs yada kurumlara paylaşılmamaktadır.

 

Üye girişi yapamıyorum, ne yapmam gerekli?

Daha önce sitemize üye olduysanız, üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilmeniz gerekmektedir. Şifrenizin belli periyotlar ile güncellenmesi gerekmemektedir. Daha önce üye olduğunuz mail adresini kullanarak tekrar üye olamazsınız. Üye olurken kullandığınız şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifre Hatırlatma bölümünden şifrenizi tekrar öğrenebilirsiniz.