{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
İndir

Basic t-shirtler her zaman kurtarıcıdır!

Bisiket yaka beyaz bir t-shirt gardırobun anahtar parçalarından biridir ve genelde birçok parçaya da uyum sağlar. Gömlek yerine tercih edeceğiniz bir t-shirt, güneşin tepede olduğu öğlen saatlerinde size kolaylık sağlayacaktır. Bunu tona ton olarak da deneyebilirsiniz. Tepeden tırnağa bir siyah ya da lacivert görünüm oldukça ağırbaşlı olacaktır. Burada dikkat edeceğiniz püf nokta t-shirt’ü V yaka tercih etmemeniz.

Keşfet

Çizgili t-shirt’lere daha fazla yer açın.

Takım elbise stilinin zamansız tamamlayıcılarından olan çizgili gömlekleri sıcak havalarda çizgili t-shirtler’lerle değiştirebilirsiniz

Keşfet

Polo yaka pike t-shirt’ler

Polo yaka pike t-shirt’leri de bu gruba ekleyebiliriz. Nefes alan ve havadar kumaşıyla pike kumaşlı t-shirt’ler yaz aylarının olmazsa olmazlarındandır. Yaz koleksiyonlarında öne çıkan canlı renklerden faydalanın. Pastel tonlarda basic gömlekleri arada desenli viskon gömleklerle de değiştirerek takım elbiselerinizi hareketlendirebilirsiniz. Dip not; viskon gömlekler yapısı gereği dökümlü, kırışmayan ve serin tutan bir kumaş türüdür. Renk demişken renkli keten cep mendillerini atlamayın. Çoğu zaman şıklıkta son sözü o söyler.

Keşfet

Keten karışımlı kumaşlardan takım elbiseler oyuna bir sıfır önde başlıyor.

Nefes alan ve nem tutan bir kumaş olan keten, t-shirt’lerle ya da keten gömleklerle birleşince yaz aylarında takım elbise giymeyi en konforlu hale getiriyor. Takım elbiseler vücudunuzu ne çok sarmalı ne de fazla bol olmalıdır. Ceketin üst düğmesi kapandığında rahat hareket edebilmelisiniz. Kimse özellikle yaz aylarında içinde rahat edemeyeceği bir takım elbise giymek istemez.

Keşfet