{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
D'S damat D'S damat mobil uygulamasından devam edin
İndir

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat’ın yaklaşmasıyla Sevgililer Günü hediye arayışında da bir artış yaşanıyor. Sevgililer Günü, yaşamın her anında ve sevginin her ifade ediliş şeklinde bize hediyeleşmenin önemini vurguluyor. Batı medeniyetinde yaşanan hüzünlü bir olaydan ilham alınarak acıyı mutluluğa çeviren ve yüzyılları geride bırakarak günümüze miras kalmış olan Sevgililer Günü her yıl aynı duyguyla kutlanmaya devam ediyor.

Sevgililer Günü, çiftler arasında basit bir hediyeleşmeden öte çok derin ve romantik paylaşımı simgeliyor. Bu sebeple de hediye seçimi aynı zamanda hem ilişkinin geleceğine yön veriyor hem de çiftler arasındaki bağı kuvvetlendiriyor.

Bu sebeple ruha dokunan ama bir yandan da sevgilinizin ihtiyaçlarına hitap eden hediye seçimleri oldukça önem taşıyor.

D’S damat Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

Erkek giyim modasında modern şehirli erkeğin sakin duruşunu başarıyla yansıtan D’S damat 2002 yılından itibaren sıradışı ve çarpıcı tasarımlarıyla erkek modasına gusto kazandırmaya devam ederek erkeklere özel Sevgililer Günü hediye alternatifleri açısından da oldukça geniş bir portföy ile sizleri karşılıyor.  

Hem şık bir davete hem de hayatın nabzının attığı sokak modasına uygun giyim seçenekleriyle hediye seçiminde de oldukça fazla seçenek sunarak bu anlamlı güne de imzasını atıyor.

Yeni sezon erkek kış modasını kendine has dokunuşlarıyla beğeniye sunan D’S DAMAT, bu Sevgililer Gününde de hediye arayışında son noktayı şıklık ile koyuyor.

Erkek modasının nabzını, tarzlara yansıtmak D’S DAMAT Mağazaları ile çok kolay ve oldukça da zevkli! 

Sıcacık Bir Hediye;

D’S damat Mont ve Kaban

Havaların gittikçe soğuduğu ve kışın hayli kendini gösterdiği şu aylarda erkek giyiminde ihtiyaç duyulan temel parça mont ve kabanlar oluyor.

D’S DAMAT yeni sezon sonbahar-kış koleksiyonunda yer alan birbirinden şık, spor ve klasik tarzdaki mont ve kabanlar ile bu sezon çok daha iddialı geliyor.

Hem erkek sokak modasında hem de erkek ofis şıklığında oldukça farklı ve elegan bir görünüm sunan D’S damat mont ve kaban seçenekleri özel ve eşsiz bir Sevgililer Günü hediyesi olarak öne çıkıyor.

Twn Slim Fit Yeşil Mont

Twn Slim Fit Yeşil Mont, kalıbı ve hem spor hem de şık kombinlenebilir özelliği ile Sevgililer Günü hediye alternatifleri arasında oldukça öne çıkıyor. Şehirli erkeğin yaşama dahil oluşunda duruşuyla fark yaratmasını sağlayan slim fit tasarımıyla oldukça iddialı bir tarz oluşturuyor.

Günlük hayatta bir sweatshirt ile rahatlıkla kombinlenebilirken ofis yaşamında da gömleklerle harika bir uyum yakalamayı başarıyor.

D’S damat Slim Fit Lacivert Mont

Farklı bir alternatif olarak ön plana çıkan D’S damat Slim Fit Lacivert Mont, farklı renk seçenekleri ve sportif duruşu ile rahat ama asla sıradan olmayan bir stil sunuyor. 

Günlük stilin vazgeçilmez dış giyim unsuru olacak D’S damat Slim Fit Lacivert Mont, hafif yapısı ile de günlük yaşamın koşuşturmacasında kurtarıcı bir rol oynuyor.

D’S damat Regular Fit Haki Sweatshirt renkleri ile kombinlendiğinde özgür ama bir o kadar da istikrarlı bir erkek imajı kazandırıyor.

Hem keten hem de kot pantolonlar ile kolayca uyum sağlayan D’S damat Slim Fit Lacivert Mont, kendisine neyin yakışacağını çok iyi özümseyen beylere ilham kaynağı oluyor.

D’S damat Siyah Kaban

D’S damat Mont ve Kaban kategorisinde yer alan zamansız şıklığın dış giyimdeki öncüsü erkek kabanları da oldukça klas bir hediye seçeneği olarak bizleri karşılıyor.

D’S damat Siyah Kaban, hakim yakaya sahip duruşuyla sınırlarını kendisi çizen modern şehirli erkeği temsil ediyor. Özellikle yün karışımıyla sıcacık bir kış vadederken keskin çizgilere sahip kalıbıyla da her ortamda farkını ortaya koyuyor.

Ayrıca kolaylıkla kombinlenebilen Twn Slim Fit Siyah Kazak ile harika bir kışa göz kırpıyor.

Tek Adımda Şıklık; 

D’S damat Hediye Paketleri

Özel günlerdeki hediye arayışı artık son buluyor ve tek adımda şıklık D’S damat Hediye Paketleri birçok kombinle rahatlıkla uyum sağlayarak aksesuarlar arasında hak ettiği yeri alıyor.  

Farklı aksesuarları uyumla bir araya getiren hediye paketleri, kendi içinde de farklı kombinasyonlar sunuyor. Birbirinden şık ve işlevsel konsept hediye setleri hem sunanı hem de takdim edileni oldukça mutlu ediyor.

D’S damat Standart Düz Kravat Aksesuar Setleri

Farklı renklerle hazırlanmış ve her pakette üç adet kravat bulunan D’S damat Standart Düz Kravat Aksesuar Setleri, şık ve kaliteli tasarımı ile her kombinin vazgeçilmez bir parçası oluyor, küçük bir dokunuş ile kusursuzluğu vadediyor.

Üstelik kravat setine ek olarak D’S damat Siyah Çift Taraflı Kemer veya D’S damat Kahve Kemer iyi bir hediye alternatifi veya hediye seti tamamlayıcısı olabilir.

D’S damat Standart Kravat Mendil Kol Düğmesi Seti

Özel kutusuyla ve her detayıyla tek bir hediye paketinde birçok erkek giyim aksesuarı bulunduran D’S damat Standart Kravat Mendil Kol Düğmesi Setinde takım olarak yer alan kravat, mendil ve kol düğmesi ile harika bir hediye seçimi olarak dikkat çekiyor.

İşlevselliği ve estetik duruşları ile erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarını bir araya getiren D’S damat Standart Kravat Mendil Kol Düğmesi Seti her koşulda imza aksesuar olmaya aday!

Bu harika hediye setine favori bir aksesuar ekleyerek fark yaratmak da mümkün! 

Zamanı kontrol etmeyi sevenlere D’S damat Lacivert Saat veya D’S damat Gümüş Saat seçeneklerinden biri çok zevkli bir tercih olacaktır. Her detayıyla kusursuzluğu simgeleyen erkek saatleri ile zaman, her daim kontrol altında olacak.

Sağlam Adımlara Yakışır Hediye; D’S damat Ayakkabılar

Erkek giyim modasında önemli bir rol oynayan ayakkabılar, moda akımlarıyla yeniden şekilleniyor. 

İster şık bir davette takım elbiseyle ister bir hafta sonu huzur dolu saatlerde baştan aşağı şıklığı temsil eden ve hayatta her daim sağlam adımlarla ilerlemek isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan D’S DAMAT erkek giyim koleksiyonunda, harika erkek ayakkabı seçenekleri yer alıyor. 

D’S damat Lacivert Bot

D’S damat Lacivert Bot, Sevgililer Günü için mükemmel bir seçim olmakla beraber uzun vadeli konforlu bir kullanım sunan doğru bir erkek hediye seçimidir.

D’S damat Siyah Çorap, sıcacık ve estetik bir kış için tamamlayıcı bir aksesuar olarak ayakkabı ile başarılı bir birliktelik sağlıyor.

Twn Kahve Ayakkabı

Hem rahat hem de spor şıklığın peşinde olan ve her daim hayatı tutkuyla yaşayanlar için Twn Kahve Ayakkabı harika bir hediye seçimidir.

Özgürlüğe ve rahatlığa bir adım daha yaklaşmayı sağlayan Twn Kahve Ayakkabı ile bilekte biten D’S damat Beyaz Çorap’ın muhteşem uyumu görülmeye değer!

Twn Beyaz Sneaker Ayakkabı

Her mevsime ve stile çok yakışan Twn Beyaz Sneaker Ayakkabı hem sokak modasına hem de ofis şıklığına kolayca uyum sağlayarak özgür ruhlara sağlam adımlar sunuyor. 

%100 deri olan casual tarzın en güçlü temsilcisi haline gelen Twn Beyaz Sneaker Ayakkabı, erkek giyim modasında, zirvedeki yerini uzun yıllardır koruyor.

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi nasıl olmalıdır?

Erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak alınacak hediye, şık ve estetik olmalıdır. Hem onu hem de sizi memnun edebilecek ve aynı zamanda çiftleri tamamlayabilecek şekilde olmalıdır.