MENÜ
 

+12 Taksit Fırsatı

 

t150 ve Üzeri Kargo Bedava

 

Ücretsiz İade ve Değişim

İade ve Değişim

Değişim

İnternet sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) işgünü içinde faturanız ile değiştirebilirsiniz. İç giyim, Aksesuar ve Smokin grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle değişim yapılamamaktadır.

Değişim orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiği tespit edildiği taktirde ürününün değişimi gerçekleştirilmez. Bu halde Alıcı’nın cayma hakkı da mevcut değildir.

Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, dsdamat.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Promosyon ürünlerinde değişim işlemi yapılamamaktadır. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde işleminiz başlatılır.

Ürünü faturanızın üzerinde yer alan iade değişim bölümünü doldurarak (Değişim yapmak istediğiniz ürünün kodunu, renk ve beden bilgisini yazarak) MNG kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

Kargo anlaşma kodu: 322060190

Ziya Gökalp Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 106/E Başakşehir-İstanbul

Alıcı Adı: Orkatek Teknoloji

Değişim ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek değişime uygun görüldüğü takdirde değişim işleminiz başlatılacaktır. 

Online satış sitemizden satın alınan sezon ürünlerini mağazalarımızda değişimi yapılabilmektedir (Sezon ürünleri ile). Ancak mağazalarımızdan satın alınan ürünlerin değişimi online satış sitemizden yapılamamaktadır.

Online satış sitemizden satın alınan Outlet ürünler için, sadece online satış sitemiz üzerinden değişim işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

İade

İnternet sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört)  işgünü içinde faturanız ile iade edebilirsiniz. İç giyim, Aksesuar ve Smokin grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılamamaktadır. Outlet ürünlerde iade işlemi yapılamamaktadır. İade işlemi tutarı kadar puan hesabınıza yüklenebilmektedir. Talebiniz doğrultusunda mağazalarımızda kullanabileceğiniz Gift Kart tarafınıza gönderilebilecektir..

İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiğinin tespiti halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir.  Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, dsdamat.com tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.

3 Al 2 Öde kampanyasından yararlanılmış ise, kampanyalı üç ürünün de iade edilmesi zorunludur, kampanyalı üç üründen en az birinin iade edilmemesi durumunda iade edilmeyen ürün veya ürünlerin satış fiyatı toplam alışveriş tutarından mahsup edilir.

Ürünü faturası ile birlikte karşı ödemeli olarak MNG kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

Kargo anlaşma kodu: 322060190

 

Ziya Gökalp Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 106/E Başakşehir-İstanbul

Alıcı Adı: Orkatek Teknoloji

İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. İade edilmek istenen ürünün bedeli yasal süre olan 10 işgünü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir.