{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

TATİL BAVULUNUZ HAZIR MI?

İster uzun süreli bayram tatili isterseniz kısa hafta sonu kaçamakları olsun, tatil bavulu hazırlamak incelik ister. Bir kere her şeyden önce sınırlı kapasite bir bavulla gidiyorsanız kararsız kaldığınız hiçbir kıyafeti yanınıza almamalısınız. Giyeceğiniz kombinleri önceden düşünüp bavula öyle yerleştirirseniz işiniz epey kolaylaşacaktır. Aksi takdirde hem fazla kıyafet götürmüş olursunuz hem de zaman kaybı yaşarsınız.

Genelde üst parça olarak yanınıza alacağınız ürünler; t-shirt’ler, pamuklu ve keten gömlekler olacaktır. T-shirt’lerinizi sıfır ve polo yaka olarak tercihinize göre ayırabilirsiniz. Mutlaka beyaz basic t-shirt ve beyaz keten gömlek olmalı. Maya şortundan farklı pantolonlara kadar her şeyle uyumludur. Ek olarak melanjlı t-shirt’leri de listeye katabiliriz. Melanjlı t-shirtler, kırçıllı ve farklı renkli gibi göründüğünden doğru bir alternatif olabilir.

Keşfet

Serin yaz akşamları için de omzunuza atacağınız yine pamuklu trikoları da ekleyebiliriz. Özellikle tropik baskılı polo yaka t-shirtler yaz stilinin olmazsa olmazlarındandır. Derin mavi ya da toprak tonlu desenli modellerden pamuk t-shirt’ler, hem gündüz hem akşam farklı lokasyonlara uyum sağlar.

Keşfet

Alt grup için; mutlaka lacivert ve bej tonlarında şortu atlamamak gerekir. Renk alternatifi olarak kırmızı ya da mercan tonlarını da düşünebilirsiniz. Yine ekru tonlarında keten bir pantolon altına hasır dokulu espadrillerle kusursuz olacaktır.

Keşfet

Kısa bir haftasonu tatiliyse, genellikle üç tane ayakkabı yeterlidir. Sneaker, sandalet ve loafer olarak çeşitlendirebilirsiniz. Yerleştirirken yan yatık ve birbirinin tersi olacak şekilde ağzı lastikli ayakkabı çantalarında muhafaza etmelisiniz. Plastik poşetler çantanızda nem ve koku yapabilir. Şort mayo seçiminde bacak boyunuzla uyumlu doğru kalıba ve boya sahip şort mayoları tercih etmelisiniz. Boyu dizinizden ortalama üç, dört parmak yukarıda olmalıdır. Stilinizi tamamlayan taş boncuklu bileklikler, renkli bandanalar ve hasır şapka gibi alternatifleri de düşünebilirsiniz.

Keşfet