{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

GARDIROBUNUZDA YER AÇIN: KETEN MEVSİMİ

Yaz gardırobuna yatırım yapacağınız en kullanışlı parçalardan biri de hiç şüphesiz keten ürünler. Hem rahatlığı ve hafifliği hem de serin tuttuğu için tatil rotanızdan iş hayatına kadar farklı görünümlerle adapte olabiliyor. Ceketinden gömleğine kadar açık renkli ve enerjik tonlarıyla farklı alternatiflerle keten kombinlerimize göz atalım.

KETEN GÖMLEK

Yaz aylarında şehir hayatında ya da planladığınız tatillerde gömlek giymeyi tercih ediyorsanız, keten gömlekler akışkan ve nefes alan kumaşıyla oldukça konforlu. Üstelik terlemeye karşı da nemi alan havadar bir kumaş. Bej bir chino ya da orta koyulukta bir denim pantolonla farklı renklerde birçok keten gömleği giyebilirsiniz. Bej tonun renk dengeleyici etkisi işinizi kolaylaştıracaktır.

Keşfet

KETEN CEKET

Keten, yapısı gereği doğal bir kumaştır kırışabilir fakat diğer kumaşlarda olduğu gibi bu rahatsız edici bir durum değildir. Ama kırışmasından çekiniyorsanız pamuk karışımlı keten ürünleri de tercih edebilirsiniz. Kırışmaya karşı dayanıklılığı daha fazladır.

Keşfet

Keten ürünleri bir arada ya da ayrı ayrı farklı parçalarla da giyebilirsiniz. Örneğin ketenli bir ceketi t-shirt ya da gömlekle; keten yelek ve keten gömleği de birlikte giyebilirsiniz.

Keşfet

KETEN TAKIM ELBİSE

Yaz aylarının en şık görüntüsü tabi ki keten kumaşlı kombinli takım elbiselerden geliyor. Sizin yerinize düşünülerek tasarlanan bu takım elbiseler özellikle açık hava düğünleri ya da akşamüzeri etkinlikleri için farklı alternatifler arayanların ilk göz atması gerekenlerden. Bu stili tamamlayan hasır şapkayı da ekleyerek sıcak Akdeniz ülkelerine bir selam gönderin…

Keşfet