MENÜ
 

t100 Alışverişe t50 Hediye Çeki

 

t150 ve Üzeri Kargo Bedava

 

Ücretsiz İade ve Değişim

 

14 Gün Cayma Hakkı

MİSYON VE VİZYON

ORPA Pazarlama Tekstil San. Tic. A.Ş.

ORPA Şirket Profili

Her mevsim hem şık hem kullanışlı tasarımları uygun ve rekabetçi fiyat politikasını tüketici ile buluşturma amacıyla kurulan D'S Damat, ORKA Holding’in yurt içi pazarlama ve büyüme stratejileri doğrultusunda 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan itibaren hızla gelişen ve yurt içi erkek hazır giyim pazarında liderliğini sürdüren D’S Damat, 2009 yılından itibaren büyüme stratejilerini güncelleyerek yurt dışı konumlanmasına da başlamış, bu doğrultuda dünyada tanınan ve tercih edilen bir moda markası olmayı hedef edinmiştir.

Güvenilir, ne istediğini iyi bilen ve herkesin ihtiyacını karşılayacak koleksiyonlarıyla D’S Damat,  her bedene uygun fiyatlı ürünler sunan marka kimliğine sahiptir.

 

MİSYON

Yenilikçi tasarımlar ve kombin seçenekleriyle pratik alışveriş keyfini yaşatmak, kalite ve konforu bir arada erişilebilir fiyatla sunmak.

 

VİZYON

2020 yılında yakın coğrafyamızın en başarılı üç erkek giyim perakende markasından biri olmak

 

HEDEFLER

D’S Damat’ın Hedefleri:

İç Pazar payında liderliğini koruyarak, özellikle komşu ülkelerde 2020 yılı sonuna kadar …’ya yakın mağaza açarak en uygun ve rekabetçi fiyatlarla tanınan bir moda markası olmak.

Kaliteden ödün vermeden, talebe dayalı bol ürün ve çeşit politikasıyla daha çok tüketiciye ulaşmak ve tüketiciye daha yakın olmak;

Klasik çizgisiyle erkek hazır giyim pazarında iki haneli rakamlarla telaffuz edilecek bir yüzde pazar payına sahip olmaktır.